Çankaya Eşya Depolama

Çankaya Eşya Depolama

Çankaya eşya depolama; evinizde, iş yerinizde fazlalık yapan veya bazı sebeplerden ötürü bu hizmete ihtiyaç duyulduğunda önceden belirlenmiş ücret ve zaman aralığında eşya depolama firması tarafından sunulacak hizmette denilmektedir. Ankara eşya depolama hizmeti alarak depolamak istediğiniz eşyalarınız tarafımızca paketlenir, nakliyesi yapılır ve istenilen süre kadar depolarında saklanması üzere depolarımıza taşınır. Bazen ortaya çıkacak mecburiyetlerden bazen de fazlalık oluşturması düşüncesi ile müşteriler bu hizmeti kullanmakta ve tercih etmektedirler.

Uzun yıllardır ankara evden eve nakliyat sektöründe vermiş olduğumuz hizmet çerçevesinde zamanla müşterilerin ve sektörün getirmiş olduğu depolama ihtiyacına da çözümler üretmeye başladık. Ankara ev eşyası depolama olarak adlandırdığımız sektörde kendine yer edinen firmamız teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri takip ederek yıl içerisinde onlarca müşterisine özel çözümlü depolama hizmeti sunabilmekteyiz.

Yerinde ekspertiz hizmetimiz ile eşyanın durumunu ve depoda kapsayacak olduğu yer tahminine göre 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler veya evler yerinde incelenerek hangi araç bu iş için yeterli olacaktır ya da kaç personel gereklidir gibi hususlar tespit edilmekte doğru fiyat ve gerekli ekipman tedariki ile en uygun fiyat garantisi ile hizmet verilebilmektedir.

Eşya depolama hizmetimiz güvenli alanda sigortalı olarak 7/24 gözetlenebilir ve dilediğiniz zaman ziyaret edilebilir kapalı kilit sistemi ile koruma altına alınarak ve ilaçlanarak eşyaların veya malzemelerin zarar görmeyeceği şekilde yerleştirilir.

Firmadan hizmet istenmesi ve randevu alınarak yerinde inceleme uygulandığında ev eşyalarının veya taşınacak olan malzemelerin durumuna göre elektronik ustası, marangoz veya diğer beyaz eşyalar için özel uzman kişiler firmamız tarafından temin edilir. Yerinde eşyanın sökülmesi ve çalışır durumda teslim edilmesi de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.Depolama esnasında hiçbir şekilde tozlanma, kirlenme, böceklenme, rutubet kapma gibi bir aksilik yaşanmayacaktır. Depolarımız periyodik olarak havalandırılmakta ve ilaçlandırılmaktadır.